Příměstské tábory

PŘIHLÁŠENÍ NA PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

V létě roku 2021 proběhne v Háčku 5 turnusů příměstských táborů, v červnu až v srpnu. Všechny turnusy jsou určené pro děti od 6 do 14 let, budou probíhat od pondělí do pátku od 8 – 16 hod. Všechny dokumenty potřebné k absolvování tábora budou od 5. 4. 2021 k dispozici v recepci Háčka na webových stránkách.

Na příměstské tábory můžete své děti přihlašovat od pondělí 12. 4. 2021 od 8.30 do 14.30 telefonicky na telefonním čísle 731 682 229.

Cena: 1.200 Kč/dítě/turnus; splatnost: 14. 6. 2021 (částka je nevratná)

Tábory budou probíhat v souladu s aktuálními nařízeními vlády.

Díky získané dotaci z Evropského sociálního fondu mohou rodiče při splnění dotačních podmínek získat finanční podporu a cena tábora v takovém případě je 900 Kč/dítě/turnus. Tato částka je uplatnitelná pouze na jeden turnus jednoho dítěte - pokud tedy Vaše dítě bude navštěvovat více turnusů a získáte nárok na podporu, zvýhodněná cena se bude týkat jen jednoho turnusu, ostatní budou za plnou cenu. Informace o podmínkách a skutečnosti, zda máte nárok na podporu z fondu EU, získáte na recepci Háčka. Pokud po zaplacení rodiče zjistí, že se jim termín nehodí, částku vrátíme pouze v případě, že si za své dítě zajistí náhradníka. Pokud nebude částka uhrazena v termínu (do 14. 6. 2021), dítě bude z rezervačního listu vyškrtnuto a místo bude postoupeno náhradníkovi. Při neúčasti dítěte z důvodu nemoci vracíme peníze automaticky na základě předložení kopie lékařské zprávy.

V létě proběhne 5 turnusů v termínech:

12. - 16. 7. 2021 - Strážci Galaxie

Zajímá tě vesmír a věci kolem něj? Máš rád/a dobrodružství? Tak neváhej a vydej se s námi pomoci našim hrdinům zachránit galaxii! Během této sci-fi akce ale nebude nouze i o legraci!

19. - 23. 7. 2021 - Cesta Kolem světa za 80 dní

Musíme navštívit všechny kouty světa, ale pozor, máme na to pouze 80 dní, jinak prohrajeme sázku a přijdeme o všechno své jmění. Máme podporu od běžných lidí, ovšem někteří lidé se budou snažit, aby naše cesta nedopadla podle našeho očekávání. Musíme překročit hranice Evropy, dostat se do Indie, následně do záhadného Honkongu a přes zázračnou Ameriku opět zpět na start do Evropy. Během cesty nás čeká spoustu her a úkolů, aby jsme se dostali do dalšího světadílu. Připravte se na cestu plnou zábavy, vynalézavosti, ... a nečekaných překážek.

9. - 13. 8. 2021 - Záhada hory Popocatépetl

Víte, kdo to byli Aztékové? A co to je Popocatépetl? A jak spolu tato dvě slova souvisí? Vydej se spolu s námi po stopách příběhu aztécké princezny Iztaccíhuatl a bojovníka Popocatépetla a jejich velké, leč tragické lásky. A třeba se dozvíš něco víc.

16. - 20. 8. 2021 - Hurá do pravěku

Kostelecké Háčko se nám na týden promění v pravěkou jeskyni. Pojďme společně pátrat po tajemných nápisech z pravěku. Budeme lovit zvěř a sbírat plodiny nejen na čaj. Čeká nás dobrodružství, hry v přírodě, sportovní klání. Setkáme se i s pračlověkem? Dinosaurem? Ulovíme mamuta? Vydejte se s námi vstříc pravěkým přátelům a zažijte dobrodružství, na která jen tak nezapomenete 

23. - 27. 8. 2021 - Zlatá horečka na Aljašce

Nabídka, která se nedá odmítnout!!!
Vemte všechny svoje našetřené peníze a pojďte zbohatnout. Chcete zbohatnout více než ostatní? Prodejte svůj dům nebo auto a kupte si lepší výbavu, ať máte náskok. Úkoly jsou jednoduché. Dostaňte se do největšího státu USA, tedy na Aljašku, a nakupte vybavení. Na dražbě sežeňte dobrý pozemek a začňěte rýžovat ZLATO. Nebude to jednoduché, ale výsledek je zaručený.

009239_05_052982